Jsme tu pro Tebe!

O nás

Jsme #graciezjihu.

Čtyři ženy, které se chtějí cítit fajn :) Jsme rozdílné, ale již dlouholeté přítelkyně, mámy malých svišťů, které spojuje láska ke kvalitě oproti kvantitě. Vzhledem k tomu, že každá potřebujeme malinko něco jiného, přinášíme ti naše zkušenosti a doporučení, které vždy najdeš u každého zvoleného produktu, který ti na eshopu nabízíme.

Vzorem jsou pro nás naše babičky a dědečkové – vracíme se k produktům, které jsou spojené s přírodou, bylinkami a rozhodně bez silikonů a ostatních fuj věcí.  Ani nám není lhostejná planeta a naše těla (i když normálně jdeme s dětma k doktorovi, když nezabere šalvěj nebo med :)). Vybíráme produkty, které jsou pro nás, děti i chlapy TOP a splňují eko požadavky. 

Proč JSEM Grácie? Významem je půvab, krása a radost. Jsi taky Grácie? Pak najdeš pod touto záložkou vše pro sebe samu ! KLIKNI: Jsem Grácie 

Proč u nás nakupovat?

Dnes už najdeš víc než dost internetových obchodů, které nabízejí kvalitní, přírodní kosmetiku. Ale máš to stejně jako my? Je pro tebe těžké se zorientovat a vybrat si ten správný produkt???

Proto jsme přišly s přehledným prostorem, kde je snadné se vyznat!:)  Najdeš tu právě to, co potřebuješ a ještě budeš mít vždy po ruce TIPY a TRIKY :) přímo od nás z praxe. Navíc jsme tu pro tebe s naším zákaznickým servisem přes Whatsapp, kde nás můžeš kontaktovat a poradit se.

Přijdeš si u nás na své – ať už jsi grácie jako my, nebo pravej chlap či puberťák :)

Naší profi Grácií je Kačka, s ní i make-up bude hračka :)  www.zarimskaci.cz

 

Produkty balíme s láskou k tobě i k planetě.

 

Rády bychom ti předaly naše pocity a pomohly se cítit, ale i vypadat skvěle.

 

Aby ses i ty nosil/a s grácií!:) Proto si s námi pojď každý den užít a dopřát si pro sebe to nejlepší!

 

Hodnocení obchodu zde