Jsme tu pro Tebe!

Betula Kozí Kolostrum 60 tobolek

Kozí kolostrum obsahuje kozí mlezivo, unikátní tekutinu vylučovanou samicemi savců bezprostředně po porodu mláděte. Obsahuje v koncentrované formě rozmanité biologicky aktivní látky jako imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, interferon a další.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 933
1 550 Kč
Betula Kozí Kolostrum 60 tobolek

Proč ho milujeme: 

 • Je to skvělý doplněk stravy pro dospělé a i děti  
 • V tomto balení najdete větší tobolky než jsou v Dětském kozím kolostru - jediný a hlavní rozdíl je ve velikosti tobolek
 • Doporučujeme vždy po otevření skladovat v chladničce a užívat min. 30 minut před jídlem
 • Kozí kolostrum obsahuje kozí mlezivo, unikátní tekutinu vylučovanou samicemi savců bezprostředně po porodu mláděte. Obsahuje v koncentrované formě rozmanité biologicky aktivní látky jako imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, interferon a další.
 • Ne nadarmo se říká: mlsný jako koza. Její strava je totiž velmi rozmanitá. Neživí se jen pastvou ale i okusováním křovin a dřevin. Koza přitom aktivně vyhledává na šest desítek různých druhů bylin a dalších rostlin.
 • Díky mlsnému jazýčku je mlezivo kozy jedním z nejunikátnějších prvních mlék na světě. Je plné desítek jedinečných a účinných látek. I proto patří kozy k nejzdravějším zvířatům vůbec. Na rozdíl od krav jsou kozy většinou stále chovány přirozeným způsobem – na pastvě. Zdravá a spokojená zvířata, která žijí přirozeně, vylučují první mléko bohatější na účinné látky.

Co o něm víme?:) 

DOPLNĚK STRAVY 60 tobolek

SLOŽENÍ: 100 % kozí kolostrum 250 mg (mléčný výrobek) v 1 tobolce.

OBAL: Vegetariánské tobolky z hydroxypropylmethyl celulózy

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Dospělí 2 x 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 5 tobolek denně. Děti 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 3 tobolky denně. Užívat minimálně 30 minut před jídlem, tobolky důkladně zapít vodou.

HMOTNOST OBSAHU: 15 g

 

UPOZORNĚNÍ: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

 

SKLADOVÁNÍ:Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření. Dózu pečlivě zavírejte. Doporučujeme produkt skladovat v chladničce. Nepoužívejte, je-li obal poškozen.

 

Výrobek je v ČR chráněn zápisem užitného vzoru č. UV 24712

Na co se nás nejvíc ptáte?:) 

 • K čemu je kolostrum dobré? V prvních hodinách a dnech po porodu je kolostrum klíčové pro zahájení plnohodnotného vývoje kůzlat. Tato tekutina obsahuje přirozeně se vyskytující imunoglobuliny, přispívající k jejich přirozenému zdravotnímu stavu a rozvoji.
 • Mohu kolostrum užívat dlouhodobě? Kolostrum je vhodné i pro dlouhodobé užívání.
 • Mohou kolostrum užívat děti (mladší tří let)? Kolostrum je vhodné i pro děti do 3 let, je pro ně naprosto bezpečné. Mnoho našich zákazníků kolostrum kupuje právě pro malé děti, jelikož se jedná o čistě přírodní produkt bez vedlejších účinků. Z legislativních a procesních důvodů jsou výrobci však nuceni na etiketě produktu uvádět formulace „Produkt není vhodný pro děti do 3 let“.
 • Mohou kolostrum užívat těhotné ženy? Kolostrum mohou užívat i těhotné ženy.
 • Můžu se kolostrem předávkovat? Předávkování kolostrem není možné, jedná se o čistě přírodní produkt, bez chemických látek.
 • Má kolostrum nějaké nežádoucí účinky? Kozí kolostrum je čistě přírodní produkt bez přídavků chemických látek. Žádné nežádoucí účinky při užívání produktu jsme nezaznamenali.
 • Mohu kolostrum užívat, i když beru současně jiné léky? Námi nabízené kolostrum je 100 % přírodní mrazem vysušené kolostrum bez příměsí chemických látek, proto je bezpečné i při užívání s léky. Na druhé straně některé léky mohou snižovat účinnost kolostra, proto doporučujeme užívat odděleně. Pro více informací nás kontaktujte.
 • Způsobuje kolostrum alergické reakce? U osob vysoce citlivých na mléčnou bílkovinu je třeba ověřit reakci. Obecně je však kolostrum alergiky bez potíží snášené jelikož mléčnou bílkovinu neobsahuje nebo jen v nepatrném množství. Ani osoby s intolerancí laktózy nemají při užívání kolostra potíže, obsah laktózy v kolostru je zanedbatelný.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 17.11.2022
Zkušenost s kolostrem mám již delší dobu a nedám na něj dopustit. Je to jen přírodní produkt a mohu všem doporučit. Ještě jednou díky za něj.

logo

Kozí kolostrum Betula, to nejlepší pro imunitu. Zabývájí se sběrem a zpracováním kozího a kravského mleziva s důrazem na vysokou kvalitu jejich výrobků. Jejich cílem je zpracovat mlezivo v takové formě, aby byly zachovány jeho pozitivní účinky na zdraví. Za dva roky se jim podařilo vyvinout výrobní postup, který umožňuje zachovat všechny důležité účinné látky. Z osobní zkušenosti ví, že kozí mlezivo pomohlo některým jejich rodinným příslušníkům lépe než klasické léky, proto  se rozhodli založit firmu na jeho zpracování, což do té doby nikdo nedělal. Přestože je jejich Kozí kolostrum oficiálně „pouze“ potravinovým doplňkem, jsou přesvědčeni o jeho výjimečnosti, která je velkým pomocníkem při udržení nebo návratu zdraví pro každého uživatele.

Distributor: BETULA PENDULA s.r.o.

 

colostrum-map

A proč jsme se pro něj rozhodly my Grácie? 

 

1. Je to ČESKÝ výrobekTuto metodu zpracování mleziva mají v České republice chráněnou užitným vzorem č. UV 24712.

2. Nepasterizují - Nadojené mlezivo nepasterují, neodtučňují a nepřidávájí do něj žádné umělé složky. Šetrná manipulace, použití moderních zpracovatelských metod a bez kompromisní přístup jsou zárukou, že všechny přirozené vlastnosti mleziva jsou v kolostru Betula zachovány. Příroda vše vymyslela nejlépe a čistý přírodní produkt je zárukou výjimečných účinků.

3. Lyofilizují - Kozí mlezivo zpracovávájí unikátní metodou sušení mrazem, takzvanou lyofilizací. Oproti jiným často používaným metodám, například sprejovému sušení, které látky obsažené v mlezivu degradují, lyofilizace zachovává všechny přirozené aktivní látky. Proto je účinek kozího kolostra Betula tak mimořádný.

4. Kolostrum odebírají eticky - Mlezivo od kozí mámy je pro zdraví kůzlat nepostradatelné. Kolostrum proto odebírájí až poté, co se narozená kůzlata mateřského mléka dosyta napijí. Dbájí však na to, aby kolostrum odebrali do 12 hodin od porodu, kdy má nejvyšší možnou kvalitu.

5. Mixují - Kolostrum odebírájí od koz, které se volně pasou na farmách s bohatou a různorodou vegetací. Kozy jsou vybíravé a spasou pouze výživné byliny, větvičky nebo kůru stromů, které kozímu mlezivu propůjčují jeho jedinečné vlastnosti. V každé lahvičce kozího kolostra Betula míchájí mlezivo až z 30 různých farem, proto je obsah aktivních látek mimořádně vysoký.

6. Podporují farmáře - Spolupracují s českými, slovenskými a polskými farmáři, se kterými udržují přátelský a vzájemně prospěšný vztah. Veškeré odebírané mlezivo mikrobiologicky testujují a kontrolují jeho vysokou kvalitu. Protože zdraví koz je určující pro kvalitu kolostra, udržují si pravidelný přehled o podmínkách chovu.

7.Spolupracují s vědeckými institucemi - Aby zajistili co nejvyšší kvalitu jejich produktu, neustále drží krok s aktuálními vědeckými poznatky. Proto na výzkumu a vývoji kozího kolostra spolupracují s univerzitami, výzkumnými ústavy a Akademií věd. Spolupracují s Vysokou školou chemicko-technologickou v Praze, Veterinární a farmaceutickou univerzitou v Brně, Výzkumným ústavem mlékárenským a Akademií věd ČR.

8. Certifikáty - Jsou držiteli několika certifikátů zaručujících kvalitu našich produktů: HACCP, FDA, Kosher certifikát a právě prochází procesem ISO certifikace.

 

c11c12c13c14c4