Jsme tu pro Tebe!

Eco by Sonya Samoopalovací MLÉKO - Winter Skin 200ml

Pro postupné opálení nebo zachování svého opálení 

 

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 438
629 Kč
Eco by Sonya Samoopalovací MLÉKO - Winter Skin 200ml
Eco by Sonya Samoopalovací MLÉKO - Winter Skin 200ml
Akce Výprodej

Proč nás baví:

 • Hodí se pro úplné začátečníky - dodá pleti jemný nádech opálení, který se dá vrstvit následně :) 
 • Nejlépe se hodí pro světlý tón pleti. Pro ty, kteří preferují postupné opálení pokožky nebo si chtějí zachovávat své opálení
 • 100% přírodní produkt s certifikací - vyživující Aloe Vera tvoří základ mléka
 • Žádné skvrny na oblečení a žádný chemický zápach :) 
 • Používejte v průběhu po sobě jdoucích dnů až k požadovanému stupni opálení. Po pár aplikacích budete mít krásnou medovou barvu

Jak se aplikuje: 

 • Den předem nebo ráno - uděláš peeling celého těla - doporučujeme se i oholit :) Rozhodně se nehol před aplikací samoopalovacími produkty 
 • Doporučujeme aplikaci přes noc po umytí, kdy smyj všechny produkty jako deodorant, parfémy apod :)  a nedoporučujeme po umytí aplikovat tělové oleje nebo másla. 
 • Před samotou aplikací produktu nanes na kotníky, zápěstí, dlaně, nárty trochu přírodního krému ( my máme - BODY MILK)  - tím zabráníš flíčkům :) Bývají to nejsušší místa na těle. 
 • Pak rovnoměrně nanes produkt na celé tělo - můžeš používat aplikační rukavici - následně si buď umyješ pořádně ruce nebo sundáš rukavici a na prsty na nohou a rukou nanes produkt tamponem do ztracena :) 
 • Necháš zaschnout a můžeš se obléct a jít spinkat :) 
 • Ráno ve sprše umyješ celé tělo - v péči o pokožku opálenou produkty doporučujeme používat speciální sprchovou pěnu (my máme BODY WASH),  která není složená z mýdla a olejů (ty slouží jako čistící prostředek a tím přichází k odstraňování opálení) 
 • No a během tvého opáleného období můžeš o pokožku pečovat tělovým mlékem, či znovu natřít WINTER SKIN nebo se mýt speciální jemnou pěnou, která bude stále prodlužovat opálení :) 

TIPY a TRIKY :) 

Určitě si budeš klást otázky - tak my ti na nejčastější dáme hned odpovědi :)

 • Čím se liší produkty Eco by Sonya od ostatních samoopalovacích produktů? Zdravým opálením! A to díky čistě organickým přírodním složením v BIO kvalitě, protože většina samoopalovacích značek mluví o tom, jak je samoopalování zdravé, zdravější než sluníčko a přitom má ve složení škodlivou chemii, syntetiku a dokonce i karcinogeny. Takže zde je to 2v1 - žádné sluníčko a navíc přírodní složení! Navíc není testována na zvířatech. 
 • Jsou produkty vhodné i pro opravdu světlou pokožku? Rozhodně ano! Zakladatelka značky Sonya Driver má dceru s velmi světlou pokožkou a vyvíjela produkty tak, aby odpovídaly všem typům pokožky – i těm nejsvětlejším.Na tento typ pokožky doporučujeme Winter Skin. Produkty pracují s přirozenou barvou pokožky a tak je výsledné opálení přirozené na každém typu pleti.
 • Jsou samoopalovací produkty vhodné i pro těhotné ženy? Těhotné i kojící ženy nedají na produkty dopustit!Čistě přírodní složení, vyživená pokožka a krásné zdravé opálení.To jsou ty hlavní důvody, proč si je těhulky tolik zamilovaly!

  • Vždy čtěte složení, jedině tak se přesvědčíte sami .
  •  Nevěřte marketingovým nápisům na obalech! Není pravda, že jsou všechny samoopalováky zdravé, natož vhodné pro těhotné a kojící ženy!

 • Nebudu mít po aplikaci suchou pokožku, tak jako to bývá běžně u samopal. produktů?Ne, ba naopak! Ve složení jsou jen čistě přírodní látky. Žádné chemické ingredience, syntetiku ani karcinogeny v nich nenajdete. Tím se liší od drtivé většiny samoopalováků na trhu! Po aplikaci produktů můžeme doporučit relax a odpočinek, protože kůže jako náš největší orgán, vstřebává vše co na ni naneseme až do krevního oběhu. S produkty nebudete mít jen krásné opálení, ale výživu a péči díky velkému množství bylin a vyživujících olejů, které pozitivně působí na stav zdraví i krásu pokožky.

 • Co doporučíte před aplikací? 

  Vždy doporučujeme udělat si peeling, nejlépe přírodním výrobkem (ne syntetikou.)
  Jeho použitím se odstraní odumřelé částečky kůže, takže je opálení dokonalé a rovnoměrné.Před samoopalováním nanes trochu krému (nejlépe přírodního složení) na zápěstí, dlaně, kotníky a nárty. To bude působit jako lehká bariéra a nemusíš se tak flíčků bát :)

 • Jak se vyhnout flíčkům na dlaních, nártech, zápěstí? Hrášek tělového mléka na tyto místa před aplikací samoopalováku zabrání možným flíčkům, které vznikají rychlou aplikací, či špatným rozetřením na těchto místech. Bude to působit jako lehká bariéra a vy se tak flíčků nemusíte bát.Doporučujeme → BODY MILK :) Na suchá místa jako jsou lokty, kolena a kotníky doporučujeme nanést co nejmenší množství produktu, protože opálení se na nich projeví nejvíce.Také by jsme to brali jako jasnou volbu pro ty z vás, které už se samoopalujícími produkty a jejich aplikací máte zkušenosti. Ty se pak správnou aplikací vyvarují i případných fleků (koncentrací nánosu krému) a nebudou se jí bát. Ono, upřímně, když to odflákneš, tak se můžeš samoopalovat třeba celý život a pak si prostě jednou uděláš flek na ruce, protože si nerozetřete krém, nebo naopak ruce omylem vynecháš a budou bílé (protože na ně zapomeneš ), zapomeneš promastit kolena a jedno budete mít hnědé a druhé ne apod. Jen je potřeba se nebát a pokaždé si uvědomit, že se nejedná o permanentní barvu, ale že to už třeba pozítří bude splývat s okolní pokožkou.A pokud se ti přeci jen nějaký flíček podaří, dobře jde zjemnit citronovou šťávou, nebo kašičkou z vody a jedlé sody :) Každý měl nějaký začátek :) 

 • Jak dlouho opálení vydrží? Opálení s přírodními produkty vydrží 7-10 dní.Opálení můžeš jednoduše prodloužit aplikací další vrstvy samoopalovacího produktu Eco by Sonya. Vzhledem k tomu, že ve složení nenajdeš žádnou ošklivou chemii, můžeš samoopalováky používat jak často jen chceš, dle tvojí potřeby.Pro tmavé hluboké opálení, doporučujeme nanášet 1x za týden → Invisible TAN a mezitím obden mazat → Winter SKIN.
  Opálení se vytrácí postupně a rovnoměrně. Nezapomeň, že velký vliv na udržení opálení má vždy to, jak často se koupeš, plaveš, potíš, saunuješ :) Doporučujeme používat přírodní kosmetiku / sprchový gel či mléka/ a vyhýbat se klasickým " drogerkovým" kosmetikám, které jsou velmi často plné chemie, mýdel a olejů, které slouží k čištění pokožky a tak bohužel i k odstranění opálení. Kompletní výbavu můžeš pořídit u nás vše od Eco by Sonya :) 

 • Mohu používat  produkty i na obličej? Ano! Invisible Tan i Winter SKIN můžete použít na tělo i obličej. Ve složení nemá syntetika a chemie co dělat, takže zanášení a ucpávání pleti nehrozí ALEEE úplně nejlepší je VODA na obličej - FACE TAN WATER , která je určena přímo pro péči o obličej. Přírodní samoopalovací vodu ocení zvláště lidé s mastnou a aknózní pletí. Její vlastnosti jsou proti stárnoucí a vyživující zároveň.Síla přírody v jedné skleněné lahvičce
 • Jaký produkt vybrat pro SVĚTLÝ TYP pleti? Winter Skin! Toto mléko totiž můžeš narozdíl od Invisible Tan postupně vrstvit až do požadovaného odstínu (InvisibleTan můžeš samozřejmě vrstvit také, ale je už po jedné aplikaci o hodně tmavší). Před spaním natřeš, ráno zjistíš, že bys chtěla být opálená ještě víc, tak večer ještě jednu vrstvu přidáš.Pokud budeš chtít opálení tmavší, dáš opět vrstvu další den. Doporučujeme proto raději vyzkoušet Winter Skin, než Invisible Tan, který by pro tebe jako  světlejší typ mohl být tmavý.
 • Jaký produkt vybrat pro TMAVÝ TYP pleti? Jednoznačně Invisible Tan samoopalovací krém. Winter Skin je slaboučký, ovšem i s ním jde docílit krásného opálení, jen byste jej musela aplikovat denně, či obden.

  Kdežto Invisible Tan ti bude stačit s jednou aplikací, max. dvě / dva dny po sobě/ pokud by jsi chtěla krásně tmavé opálení.

 • Rozdíl mezi Invisible tan - samoopalovací krém a Cacao firming mousse - zpevňující pěna? S oběma produkty docílíš tmavšího opálení.S vyživujícím samoopalovacím krémem Invisible Tan můžeš skočit do postele a v klidu spát, zatímco tvoje opálení se bude vyvíjet přes noc bez zabarvení povlečení. Po 8 h. uvidíš výsledek. Jednoduše nejlépe večer po sprše krém naneseš a ráno se vzbudíš s opálením! Jemná samoopalovací pěna Cacao Firming Mousse je ideální pro ty, kteří chtějí dosáhnout rychlého výsledku, opálení můžeš vidět už za hodinku!Sama si zvolíš jak intenzivní opálení chceš - nech pěnu působit na těle: • 1 hod. pro lehké opálení (ideální pro světloučké typy) • 4 hod. pro tmavé opálení. Pokud si přeješ ještě intenzivnější odstín, nech působit i déle. U pěny pozor! Obsahuje kakaový bronzer ( díky kterému jde opálení vidět již za hodinku) - nedoporučujeme proto bílé oblečení až do prvního osprchování :) 

 • Jaký je tedy ještě rozdíl mezi Invisible Tan a Winter Skin?  Zásadní rozdíl mezi Winter Skin a Invisible Tan je ten, že Winter Skin je mírný-slabší a tmavého opálení dosáhneš až vrstvením (světlejší typy si tak můžou dobře korigovat intenzitu opálení), kdežto Invisible Tan  udělá z nulového opálení skok na středně tmavý tón pleti už po jedné aplikaci, nic mezi tím.

  Winter Skin samoopalovací mléko je proto určeno pro světlé typy, či pro ty, kteří preferují postupné opálení pokožky nebo si chtějí zachovávat své opálení. Pro ty, kteří milují opravdu silné tmavé čoko opálení, doporučujeme 1x za 8 dní aplikovat Invisible Tan a mezi tím obden Winter Skin nebo přejít na pěnu :) Doplníme rády, že Winter Skin je skvělý pro začátečníky v samoopalování.

 • A co potom? Pokud budeš chtít znovu naaplikovat např. po 14 dnech měsíci nový nátěr :) Doporučujeme mít peelingovou rukavici Eco by Sonya se kterou provedeš jak peeling tak i odstraníš starší opálení a tvé tělo bude připravené na nové :) 

SLOŽENÍ:

Ingredients INCI:
Aloe Barbadensis(Aloe Vera)Leaf Juice*,Heptyl Undcylenate**,Glycerin*,Dihydroxyacetone**,Glyceryl Stearate**,Cetyl Alcohol**,Stearic Acid**,Potassium Cetyl Phosphate**,Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate**,Theobroma Cacao(Cacao)Fruit Powder**,Vitis Vinifera(Grape)Skin Extract**,Pelargonium Graveolens(Rose Geranium)Oil*,Sambucus Nigra(Elderberry)Fruit Extract**,Xanthan Gum**,Lecithin*,Tocopheryl Acetate**.


*Certifikované, organické.
**Natural. Uchovávejte při teplotě do 30C.Výrobek neobsahuje sluneční ochranu.

 

Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice - (šťáva z listů aloe vera)
Coco-caprylate - (kokosový kaprylát)
Dihydroxyacetone - (přírodní samo-opalovací činidlozískáváno fermentací cukrové třtiny
Glycerin - (čistý rostlinný glycerín)
Glyceryl Stearate - (přírodní rostlinný emulgátor)
Stearic Acid - (kyselina stearová) je obsažena v přirozených tucích-z čistě rostlinných surovin
Potassium Cetyl Phosphate - (přírodní emulgátor)
Cetyl Alcohol - (mastný alkohol) v přírodě je vázán v olejích a voscích,nepůsobí na pokožku agresivně!
Xanthan Gum - (xantangelový činitel z mikroorganismů
Lecithin - (lipozomy) Derivováno ze sojového oleje (geneticky nemodifikovaná sója)
Tocopherol - (vitamin EVitamíny z rostlinných olejů
Chamomilla Recutita (Chamomile) Flower Extract - (extrakt / derivát z heřmánku)
Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil - (růžový olejmá mimořádné vlastnosti
Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate- (ředkvičky kořenové, kvas filtrát )
Sambucus Nigra Fruit Extract - (extrakt z květů černého bezu)
Theobroma Cacao (Cacao)Fruits Powder - (prášek z kakových bobů)
Vitis Vinifera (Grape) Skin Extract- (extraktu z hroznů)
Alcohol - (přírodní alkoholVyrobeno z pšenice. Mírně dezinfekční, přírodní konzervant
Citronellol - (přírodní vonná látka,přirozená součást esenciálních olejů)
Geraniol - (přírodní vonná látka,přirozená součást esenciálních olejů)
Linalool - (přírodní vonná látka,přirozená součást esenciálních olejů)
Citral - (přírodní vonná látka,přirozená součást esenciálních olejů)
Limonene - (přírodní vonná látka,přirozená součást esenciálních olejů)

 

Nejaktuálnější informace o složení najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eco-by-Sonya-Driver-Logo

Výrobky Eco by Sonya jsou vyrobené na východním pobreží Austrálie ze 100% přírodního ovoce, kakaa, bylinek a květových extraktů a jsou certifikované podle ekologického potravinového řetězce, neobsahují žádné geneticky modifikované organismy, žádné syntetické a žádné živočišné produkty.

Vyberte si z celé řady samoopalovacích přípravků - samoopalovací voda na obličej Face Tan Water, postupné opálení s Winter Skin pro světlejší pokožku, zpevňující samoopalovací pěnu Cacao Firming Mousse nebo Invisible Tan samoopalovací krém. Všechny samoopalovací produkty jsou vhodné i pro obličej.