Jsme tu pro Tebe!

laSaponaria Dětský zubní kartáček - meruňkový

Rukojeť, která pohodlně sedne do dětské ručky.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 164
110 Kč
laSaponaria Dětský zubní kartáček - meruňkový

Proč baví naše děti: 

  • Pohodlná rukojeť a štětinky z ricinového oleje - jemné jsou přitom tak akorát pro citlivé zoubky a dásně malých špuntů
  • Ve dvou barvách - meruňková a zelená 
  • Krásně mohou masírovat i dásně 

 

TIPY a TRIKY :)

 

Nejlepší je s použitím → pasty jahůdkové , která nás mile překvapila chutí lesních jahod :) 

 

Parametry

Barva: meruňkový
Hmotnost: 20 g
Materiál štětinek: ricinový olej
Země původu: vyrobeno v Itálii
Materiál balení: krabička z FCS papíru
Materiál rukojeti: acetát celulózy (dřevo a bavlna)
Co s obaly: Krabičku recyklujte v kontejneru na papír.
Co s ní, až doslouží: Hlavici vyhoďte do směsného odpadu, rukojeť z bioplastu recyklujte v kontejneru na plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

La-Saponaria-logo   laSaponaria - Přírodní italská bio kosmetika

Z velkého nadšení a velkého snu se před více než 10 lety narodila laSaponaria, vědomá laboratoř řemeslné výroby přírodní kosmetiky. Příběhy babiček, vášeň pro dobré a autentické věci, touha udělat vše pro to, aby svět po jejich zásahu zůstal trochu lepším místem. To je pár ingrediencí, které Luigi a Lucia smísili, aby mohla vzniknout tahle voňavá, od hlavy až k patě vymazlená zelená kosmetika.

Luigi byl ještě dítě, když si vytvořil svou první domácí laboratoř na výrobu mýdel. Jeho vášeň došla svého naplnění ve chvíli, kdy se při studiích chemie potkává s Lucií. S tou začíná tvořit nejen pár, ale také první experimenty. Začínali u mýdla. Jak jinak. Už tehdy navázali první vztahy s místními, dobře vybranými farmáři. Pocit, že jejich práce má smysl, je hnal dál a dával vznikat novým a novým produktům. Ať už vezmete do ruky jakoukoli lahvičku, doslova z ní čiší náboj toho, že si s ní někdo pěkně vyhrál - zažil si adrenalin při vyvíjení a experimentování, štěstí z toho, že dovedl formuli k dokonalosti, s hravostí navrhnul obal a těšil se, až se elixír dostane mezi lidi.

Svou první oficiální laboratoř si mladý pár otevřel díky crowdfundingové kampani. Všechno si v té době ještě dělali úplně sami a chtěli šířit mezi lidi nejen své produkty, ale i osvětu - pořádali workshopy a sdíleli své recepty.

Dnes už mají novou, větší laboratoř, a také tým stejně oddaných a nadšených lidí. Díky tomu se pole působnosti zvětšuje a laSaponaria se tak zapojuje nejen do projektů na pomoc lokálním farmám a sociálním podnikům, ale taky třeba syrským uprchlíkům.

Přírodní vědomá kosmetika vyrobená s láskou, certifikovaná BIO a s posláním "zanechat svět o něco lepším místem". To je laSaponaria, která vás chytne za srdce. Nádherně voní, je vyrobena z těch nejkvalitnějších lokálních surovin a zároveň pomáhá, kde se dá. Podporuje místní malé farmáře, sociální projekty ale i fair trade. Vše je výsledkem poctivé, řemeslné ruční výroby a věřte, že to pocítíte. Samozřejmostí je žádné testování na zvířatech a žádné živočišné suroviny. Nezapomíná se ani na obaly, které jsou z velké části recyklované. Zkuste jednou a budete chtít znovu...