Jsme tu pro Tebe!

Hydrophil Bambusový mezizubní kartáček 6 ks - 0,40 mm

Dá Ti opravdový důvod k úsměvu 

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 128
119 Kč
Hydrophil Bambusový mezizubní kartáček 6 ks - 0,40 mm

Proč jsme si ho oblíbily: 

  • Jednoduše vyčistí i nejnedostupnější zubní mezírky, a pomůže tak zlepšit celkové zdraví ústní dutiny
  • Antibakteriální rukojeť je vyrobená ze 100% rozložitelného a udržitelně vypěstovaného bambusu - krásně se s ním manipuluje a čistí - nelámou se a drží tvar :) 
  • Štětinky pak z jemňoučkého nylonu
  • Domů vám kartáčky dorazí v ekologické a recyklované papírové krabičce - originál - v balení je 6ks :) 

TIPY a TRIKY :) 

  • Jejich koupí podpoříte projekt, který zajišťuje pitnou vodu potřebným po celém světě
  • A protože každá ústa, každý zub i každá mezizubní mezírka je jiná, vyrábí Hydrophil kartáčky hned ve čtyřech různých velikostech - MY máme jen tu nejmenší a nejvíc používanou - pokud potřebuješ větší - napiš nám :) 

Složení:

Materiál rukojeti: Udržitelně pěstovaný bambus
Co s ním, až doslouží: Z hygienických důvodů není bohužel bambusová rukojeť v bioodpadu zatím povolena, pokud nemáte vlastní kompost, kartáček vyhoďte do směsného odpadu. Případně pomocí kleští oddělte drátek od bambusového držátka. Drátek se štětinkami patří do směsného odpadu, bambusové držátko můžete zkompostovat.
Co s obaly: Krabičku i papírový obal můžete recyklovat v kontejneru na papír.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

hydrophil

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog - blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat!  V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě. Například vyráběné s minimem vody a s minimálním znečištěním - takže pro vodu neutrální (ostatně o tom vypovídá i název firmy, Wasserneutral). Ať už v rámci výroby nebo v rámci recyklace.

A vyšlo to. Rychleji, než čekali. Ohlas byl obrovský. Už v září 2013 měli první výrobek - tričko. Vzápětí vymysleli neutrální mýdlo, bambusový kartáček, tašky… a pak se začali specializovat na W. A. S. H. (WAter. Sanitation. Hygiene), tedy na segment hygieny a péče o tělo. Oblast každodenního používání. Protože, jak říká jejich motto: “Udělat každý den o trochu lepší”. Ať už pro sebe, pro okolí nebo pro celý svět. Ono je to koneckonců propojené.

V roce 2014, ještě ve třech, založili značku Hydrophil. Dnes už je jich šest, mají stážisty a studenty na kratší úvazky. Rostou do výšky i šířky, ale pevně a neochvějně se drží svých zásad. A vodu milují. Koneckonců, “hydrophil”, tedy hydrofilní, znamená vodu přitahující, vodu milující.